VÁCLAV BARNÁŠ  KOVOVÝROBA 

HLAVNÍ STRANA

 

VÝROBA VJEZDOVÝCH BRAN

 

KŘÍDLOVÉ BRÁNY

KŘÍDLOVÉ SKLÁDACÍ BRÁNY

POSUVNÉ BRÁNY NESENÉ

Zabýváme se výrobou křídlových, křídlových skládacích a posuvných (pojezdových) bran, dle přání a konzultace se zákazníkem, pro vjezd do rodinných domů a menších firemních areálů. Pro danou šířku vjezdu a využití je pak navržen odpovídající typ bran:

KŘÍDLOVÉ BRÁNY:

Klasické nesené brány, otevírající se ve směru vjezdu a výjezdu z areálu, jsou nejčastějším typem bran spolu s pojezdovými branami.

FOTOGRAFIE (kliknutím na fotografii se zvětší v novém okně):

Václav Barnáš - křídlové brány

NAHORU

KŘÍDLOVÉ SKLÁDACÍ BRÁNY:

Tento typ se otevírá stejně jako klasické brány, ale jsou "dvakrát" složeny z důvodu úspory místa. Jsou vhodným řešením tam, kde by klasické nebo posuvné brány nemohly být použity, např: velké stoupání na pozemku za vraty v objektu, málo místa mezi oplocením a budovou při požadavku zachování prostoru za vraty, široký vjezd do 9m, vrata ve svahu, hloubka vjezdu, apod. Skládací mechanismus je instalován na kostrukci vrat.

FOTOGRAFIE (kliknutím na fotografii se zvětší v novém okně):

Václav Barnáš - křídlové skládací brányVáclav Barnáš - křídlové skládací brány

Václav Barnáš - křídlové skládací brányVáclav Barnáš - křídlové skládací brány

NAHORU

POSUVNÉ BRÁNY NESENÉ:

Brány, které se otevírají - posunují do boku. Na betonovou plochu mimo vjezdu jsou namontovány/přišroubovány dva vozíky s ložisky, po kterých pomocí "C" profilu pojíždí konstrukce brány v libovolné výšce nad terénem. Ve vjezdu krom dlažby nejsou třeba žádné stavební úpravy.

FOTOGRAFIE (kliknutím na fotografii se zvětší v novém okně):

Václav Barnáš - posuvné brány nesenéVáclav Barnáš - posuvné brány nesené

NAHORU

Na všechny zmíněné typy, v případě zájmu, dodáváme a montujeme dálkově ovládané elektrické pohony (po konzultaci lze montovat elektrické pohony i na stávajíci typ bran) spolu s patřičným příslušenstvím, jako jsou dálkové ovladače, bezpečnostní prvky, klíčové spínače, apod.

Povrchová úprava může být provedena žárovým zinkováním, základním a konečným nátěrem nebo bez povrchových úprav. Rámy bran mohou být dodávány bez výplně.

Nově jsme pro Vás připravili plastové výplně plotů a bran v imitacích dřeva a různých odstínech. Cena od 70 Kč za běžný metr.

 

Více informací Vám rádi zodpovíme pomocí kontaktního formuláře nebo na telefonním čísle.